Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Targi Edukacyjne 2015

26 lutego uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych. Gimnazjalistów witało nasze stoisko w hali sportowej w Wieluniu.

Zobacz więcej zdjęć.

Dzień Dobrej Książki - "Książka bliżej Ciebie"Tegoroczny Dzień Dobrej Książki przebiegał pod hasłem KSIĄŻKA BLIŻEJ CIEBIE. Cała szkoła tętniła życiem, korytarze pełne były książek i tych, którzy nie mogli się z nimi rozstać. 

Zdjęcia.

Czytaj więcej: Dzień Dobrej Książki - "Książka bliżej Ciebie"

Rozstrzygnięcie konkursu "Tak czytam"

27 lutego 2015 roku ogłoszono wyniki konkursu TAK CZYTAM. 9 uczestników pokazało nam swoje ciekawe zdjęcia z książką. Wszystkich oddanych głosów było 260.

I miejsce Szymon Famulski z kl. IV TL - 85 głosów

II miejsce Anna Skoczylas z kl. II TA - 55 głosów

III miejsce Piotr Polewiak z kl. IV TA - 33 głosy
 
Wszystkim wygranym gratulujemy świetnych pomysłów.
 
 
 

Erasmus+ w Zespole Szkół nr 1W lutym 2015 roku pierwsza grupa naszych uczniów z klasy technik logistyk wyjechała na miesięczne praktyki zawodowe do Włoch.
To dla nich ogromne wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy.

Więcej zdjęć.

Dzień otwarty

W dniu 30 stycznia 2015 r. wielu gimnazjalistów z Wielunia, powiatu wieluńskiego i ościennych odwiedziło Zespół Szkół nr 1. Z zainteresowaniem zapoznawali się z bazą dydaktyczną oraz ofertą edukacyjną placówki. Mogli również poznać kadrę pedagogiczną, uczniów i klimat szkoły. Mamy nadzieję, że wielu z nich powitamy w przyszłym roku szkolnym.
Więcej na facebook'u.

Szkolenia branży budowlanej

W dwa ostatnie piątki stycznia (23.01.2015 r. i 30.01.2015 r.) na warsztatach budowlanych odbyły się szkolenia przeprowadzone przez przedstawicieli firm branży budowlanej.

23.01.2015 r. było to szkolenie z firmy StanleyBlackandDecker. Był to pokaz elektronarzędzi DeWalt. Więcej informacji tutaj.

30.01.2015 r. odbyło się szkolenie firmy Wienerberger dla uczniów klas budowlanych – I TB, II TB, III murarz i III monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Część teoretyczną prowadził Pan Mirosław Tomczak, a część praktyczną Pan Adrian Skibiński. Uczestnicy zostali zapoznani z oferta produktowa firmy, oraz samodzielnie mogli wykonać fragmenty ścian w technologii Porotherm DRYFIX. Pokaz praktyczny cieszył się dużym zainteresowaniem, podobnie jak w ubiegłym roku. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia:

 

 

IX edycja jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego

9 lutego 2015 roku rozpoczyna się kolejna edycja stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego. Stypendium przyznawane jest w dwóch kategoriach: „uczeń” i „student”.

Czytaj więcej: IX edycja jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego

Drogi maturzysto.

O jakiej karierze marzysz? Jakie skończysz studia? Gdzie będziesz za 10 lat? Dziś już zastanów się nad swoją przyszłością, zaprezentuj swoje plany i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Do wygrania laptop, czynniki e-booków, tablety oraz aparat fotograficzny!!!

To właśnie dla Ciebie Społeczna Akademia Nauk organizuje konkurs „Maturzysta 2015”.

Napisz esej, nagraj film lub przygotuj prezentację i prześlij wraz ze zgłoszeniem konkursowym we własnym zakresie do dnia 28.02.2015 r.

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie www.lodz.san.edu.pl.

Nagrodzone zostaną najciekawsze i najbardziej kreatywne projekty.

FreshJoomlaTemplates.com
. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu