HearthStone bloodlust

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października 2014 r. miało miejsce spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie oraz nastąpiło przekazanie władzy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu. Nie obyło się bez części artystycznej.

Więcej zdjęć.

Medal Komisji Edukacji Narodowej

Miło nam poinformować, że Pani Aleksandra Kamińska, nauczyciel Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu, została uhonorowana Medalem Komisji Edukacji Narodowej przyznanym przez Ministra Edukacji Narodowej na wniosek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Serdecznie gratulujemy!

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 25.09.2014 na obiektach WOSiR, byliśmy organizatorami  Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w indywidualnych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych - Licealiada 2014/15. W zawodach, Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce zarówno w kategori dzięwcząt jak i chłopców GRATULUJEMY!. Klasyfikacja końcowa wyglądała nastepująco:

Dziewczęta:

1.Zespół Szkół nr 1                 112 pkt
2.II Liceum Ogólnokształcące    83 pkt
3.I Liceum Ogólnokształcące     77 pkt
4.Zespół Szkół nr 3                  50 pkt
5.Zespół Szkół nr 2                  29 pkt
6.Katolickie Liceum Ogólnokształcące  2 pkt

Chłopcy:

1. Zespół Szkół nr 1                   102 pkt
2. I Liceum Ogólnokształcące       84 pkt.
3.Zespół Szkół nr 2                     66 pkt
4.II Liceum Ogólnokształcące       57 pkt
5.Zespół Szkół nr 3                     42pkt
6.Katolickie Liceum Ogólnokształcące   2 pkt

Integriada 2014

26 września 2014 r. klasy pierwsze wzięły udział w Integriadzie, czyli wspólnej zabawie nowych uczniów naszej szkoły.

Zobacz zdjęcia z Integriady.

Piknik Ułański

19 września 2014 r. na boisku szkolnym odbył się Piknik Ułański. Byli zaproszeni goście, prezentacje i pokazy. Zobaczcie zdjęcia.

Fundusz Stypendialny IKEA FAMILY

Miło nam poinformować, że nasza szkoła korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY.
Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja podczas akcji "Na rodzinę można liczyć", prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski w dniach 31 marca do 11 maja 2014 r. IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.

Nasza szkoła otrzymała 6000,00 zł do dyspozycji na stypendia dla zdolnych i jednocześnie zaangażowanych społecznie uczniów. Uczniowie mogą składać wnioski do 19 września 2014 r. Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na stronie www.ikea.pl/stypendia.

Stypendia IKEA FAMILY

W ramach Programu Stypendialnego IKEA FAMILY dla Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu przydzielono 6 000,00 zł na stypendia dla uczniów.

Będą to stypendia w wysokości 2000 zł dla 3 uczniów naszej szkoły, przyznane na rok szkolny 2014/2015 (wypłacane przez 10 miesięcy po 200,00 zł).

Warunkiem przyznania stypendium jest potwierdzony miesięczny dochód netto na jednego członka rodziny nie wyższy niż 1000 zł (tysiąc złotych), w szczególnych przypadkach (niepełnosprawność) nie może przekraczać 1200 zł (tysiąc dwieście złotych) netto oraz średnia ocen co najmniej 4,0.

Ponadto ocenie Komisji będą podlegać dodatkowe kryteria zawarte w regulaminie.

O przyznaniu Stypendium danemu uczniowi decyduje Komisja powołana przez dyrektora Szkoły.

Termin przyjmowania wniosków rozpocznie się od 1 września i potrwa do 19 września 2014 r.

Osoby zainteresowane tą formą pomocy materialnej proszone są o zbieranie dokumentacji potwierdzającej dochody rodziny za okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2014 r.

Więcej informacji u p. wicedyrektor D. Musiałek-Jeżewskiej oraz na stronie internetowej Fundacji:

Dla pierwszoklasistów

Oznaczenia klas pierwszych:

Klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej:

1 Zmz1 - klasa 1 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oddział 1; wychowawca: Kordian Kałuża

1 Zmz2 - klasa 1 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oddział 2; wychowawca: Tomasz Grajnert

1 Zk - klasa 1 kucharz; wychowawca; Przemysław Banaś

1 Zc - klasa 1 cukiernik; wychowawca; Katarzyna Nowak

Klasy Technikalne:

1 TA - klasa 1 technik architektury krajobrazu; wychowawca: Katarzyna Szafran

1 TB - klasa 1 technik budownictwa; wychowawca: Robert Grabowski

1 TE - klasa 1 technik ekonomista; wychowawca: Anna Madela

1 TF - klasa 1 technik ekonomista - finanse i bankowość; wychowawca: Alicja Leśniewska-Bil

1 TL1 - klasa 1 technik logistyk oddział 1; wychowawca: Magdalena Kowalska

1 TL2 - klasa 1 technik logistyk oddział 2; wychowawca: Małgorzata Zadęcka

1 TZ - klasa 1 technik żywienia i usług gastronomicznych oddział 1; wychowawca: Kamila Jenś

1 TY - klasa 1 technik żywienia i usług gastronomicznych oddział 2; wychowawca: Aleksandra Ptak-Gagatek

W dniu 1.09.2014 r wychowawcy będą na Was oczekiwali na korytarzu przy wejściu głównym do szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

FreshJoomlaTemplates.com