HearthStone bloodlust

WIELKI SUKCES REPREZENTACJI NASZEJ SZKOŁY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Dnia 23 października 2014r w Łodzi, odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie Marcelina Rygas, Roksana Tasarz, Magdalena Zwierzak, Milena Wróbel, Aleksandra Jaskuła, Małgorzata Porażka, Kamila Sitek, Magdalena Goclik,Pochroń Monika, Monika Wolna, Maria Bożukowska, Anna Janucik, Natalia Bator osiągnęły wielki sukces zajmując II miejsce. Wynik ten pozwolił na uczestnictwo w Mistrzostwach Polskich które odbędą się dopiero w okresie wiosennym.

Reprezentacja chłopców naszej szkoły w składzie:
Doninik Smolnik, Maciej Warzecha, Maciej Krysiak, Kamil Magott, Mateusz Zając, Sebastian Skoczylas, Michał Szczepanik,  Mateusz Ćieśla, Damian Wiśnieski, Dawid Hącel, Patryk Urzyński,Oliwier Spychała, Filip Wypchło, Damian Ratowski zajęli VI miejsce za co Im serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

Ogólnopolski Tydzień Kariery

Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy
20 - 26 października 2014 r.

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczne działania mające na celu popularyzowanie orientacji i poradnictwa zawodowego.
W ramach działań odbedą się warsztaty dla uczniów klas czwartych technikalnych i trzecich szkoły zawodowej, konkurs wiedzy o rynku pracy, działać będzie punkt doradztwa zawodowego.
Na stoisku z doradztwem zawodowym uczniowie bedą mogli zbadać swoje predyspozycje i preferencje zawodowe, skorzystać z porad indywidualnych pośrednika i doradcy zawodowego, a także uzyskać informacje o działaniu Młodzieżowego Centrum Kariery.
Podsumowaniem wszystkich działań będzie wykład dr Joanny Wiśniewskiej-Mikosik, wykładowcy Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października 2014 r. miało miejsce spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie oraz nastąpiło przekazanie władzy nowemu Samorządowi Uczniowskiemu. Nie obyło się bez części artystycznej.

Więcej zdjęć.

Medal Komisji Edukacji Narodowej

Miło nam poinformować, że Pani Aleksandra Kamińska, nauczyciel Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu, została uhonorowana Medalem Komisji Edukacji Narodowej przyznanym przez Ministra Edukacji Narodowej na wniosek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Serdecznie gratulujemy!

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W dniu 25.09.2014 na obiektach WOSiR, byliśmy organizatorami  Mistrzostw Powiatu Wieluńskiego w indywidualnych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych - Licealiada 2014/15. W zawodach, Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce zarówno w kategori dzięwcząt jak i chłopców GRATULUJEMY!. Klasyfikacja końcowa wyglądała nastepująco:

Dziewczęta:

1.Zespół Szkół nr 1                 112 pkt
2.II Liceum Ogólnokształcące    83 pkt
3.I Liceum Ogólnokształcące     77 pkt
4.Zespół Szkół nr 3                  50 pkt
5.Zespół Szkół nr 2                  29 pkt
6.Katolickie Liceum Ogólnokształcące  2 pkt

Chłopcy:

1. Zespół Szkół nr 1                   102 pkt
2. I Liceum Ogólnokształcące       84 pkt.
3.Zespół Szkół nr 2                     66 pkt
4.II Liceum Ogólnokształcące       57 pkt
5.Zespół Szkół nr 3                     42pkt
6.Katolickie Liceum Ogólnokształcące   2 pkt

Integriada 2014

26 września 2014 r. klasy pierwsze wzięły udział w Integriadzie, czyli wspólnej zabawie nowych uczniów naszej szkoły.

Zobacz zdjęcia z Integriady.

Dla pierwszoklasistów

Oznaczenia klas pierwszych:

Klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej:

1 Zmz1 - klasa 1 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oddział 1; wychowawca: Kordian Kałuża

1 Zmz2 - klasa 1 monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oddział 2; wychowawca: Tomasz Grajnert

1 Zk - klasa 1 kucharz; wychowawca; Przemysław Banaś

1 Zc - klasa 1 cukiernik; wychowawca; Katarzyna Nowak

Klasy Technikalne:

1 TA - klasa 1 technik architektury krajobrazu; wychowawca: Katarzyna Szafran

1 TB - klasa 1 technik budownictwa; wychowawca: Robert Grabowski

1 TE - klasa 1 technik ekonomista; wychowawca: Anna Madela

1 TF - klasa 1 technik ekonomista - finanse i bankowość; wychowawca: Alicja Leśniewska-Bil

1 TL1 - klasa 1 technik logistyk oddział 1; wychowawca: Magdalena Kowalska

1 TL2 - klasa 1 technik logistyk oddział 2; wychowawca: Małgorzata Zadęcka

1 TZ - klasa 1 technik żywienia i usług gastronomicznych oddział 1; wychowawca: Kamila Jenś

1 TY - klasa 1 technik żywienia i usług gastronomicznych oddział 2; wychowawca: Aleksandra Ptak-Gagatek

W dniu 1.09.2014 r wychowawcy będą na Was oczekiwali na korytarzu przy wejściu głównym do szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

FreshJoomlaTemplates.com