Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

How to lose weight m1l2m97

Wręczenie stypendiów IKEAW dniu 19 grudnia 2014 r. oficjalnie wręczono dyplomy oraz upominki stypendystkom IKEA FAMILY:

Małgorzacie Porażce, Grecie Mikoś, Patrycji Owczarek oraz Wiolecie Pukackiej.

Master of Spelling

19.12.2014r w naszej szkole Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec uroczyście wręczyła dyplomy zwycięzcom Konkursu Ortograficznego z Języka Angielskiego „Master of Spelling”.

W zmaganiach ortograficznych 8 grudnia wzięło udział 59 uczniów. Mistrzem ortografii został Mateusz Urbanek, II miejsce zajęli Bartłomiej Cichy, Michał Skop oraz Konrad Marcinkowski a III miejsce zdobył Błażej Płóciennik.

Gratulujemy.

Finał Szlachetnej Paczki 2014Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu brali udział w akcji "Szlachetna Paczka", której finał odbył się 14 grudnia 2014 roku.

Zdjęcia.

Czytaj więcej: Finał Szlachetnej Paczki 2014

"Szkolny Mistrz Ortografii” - wyniki

Informujemy, że do etapu powiatowego Konkursu Ortograficznego, który odbędzie się 18.12.2014 r., o godz. 10 zakwalifikowały się następujące osoby:

Agnieszka Chmielewska kl. IVTL
Karina Wojciechowska kl. IVTL
Ewa Zalewska kl. IVTE
Aleksandra Włodarczyk kl. IIITZR
Daria Zimoch kl. IITE

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach z ortografią.

 

Wf na Zimowym NarodowymW czwartek 11.12.2014r. klasy 1 TZ i 1 TB uczestniczyły w wielkiej lekcji WF na Stadionie Narodowym. Była to nagroda w konkursie zorganizowanym przez Fundację Marcina Gortata promującym akcję Stop zwolnieniom z WF-u.
Na uczniów czekała 6 metrowa górka lodowa, 2 lodowiska, pokaz jazdy na łyżwach w wykonaniu uczniów SMS w Łodzi, ciepły posiłek oraz specjalnie zaproszeni goście-Anna Lewandowska, która przeprowadziła rozgrzewkę, Agnieszka Rylik, Otylia Jędrzejczak, Mariusz Czerkawski, Artur Siódmiak, Cezary Trybański.
Lekcję oficjalnie otworzył Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat. Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie i sportową postawę.

Turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców

W dniach 10 i 11 grudnia w naszej szkole odbył się Turniej w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chlopców. W turnieju brało udział 15 drużyn dziewcząt 23 drużyny chłoców. Po zaciętej rywalizacji wszystkich klas, klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Czytaj więcej: Turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców

Olimpiada przedsiębiorczości i Ogólnopolski Konkurs z zakresu Rachunkowości


W dniu 4.12.2014 o godzinie  9.00 odbyła się X edycja  Olimpiady przedsiębiorczości pod hasłem”Zarzadzanie Zmianą”
W edycji szkolnej wzięło udział 56 osób.
Test z kluczem prawidłowych odpowiedzi znajdziecie na stronie www.olimpiada.edu.pl
 
Również 4.12.2014 odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu z zakresu Rachunkowości , w którym wzięło udział 24 uczniów klasy IV TE.
 
Wyniki konkursów dostępne będą u p. J.Ziomskiej-Leś.
 
 
 

Ogólnopolskia Olimpiada o Państwie i PrawieW dniu 3 grudnia 2014 r. odbył się w szkole pierwszy etap interdyscyplinarnej "Ogólnopolskiej Olimpiady o Państwie i Prawie" organizowanej przez WSPiA Przemyśl-Rzeszów. Jej celem jest m.in. szerzenie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych wiedzy z zakresu szeroko pojmowanej problematyki dotyczącej m.in. państwa, prawa, w tym - konstytucyjnego, zasad i procedur demokratycznych, Unii Europejskiej, Praw Człowieka. Z testami prawnymi zmierzyło się 14 uczniów z klasy czwartej technikum ekonomicznego.

Nabór do projektu - praktyki zagraniczne

CZYM JEST PROGRAM ERASMUS+

Program Erasmus+ wszedł w życie 1 stycznia 2014 r. Program ma się przyczyniać do rozwijania umiejętności jego uczestników oraz zwiększania ich szans na zatrudnienie, a także modernizacji systemów edukacji, szkoleń i wspierania młodzieży.

Czytaj więcej: Nabór do projektu - praktyki zagraniczne

LogMeeting

W dniach 26-28 listopada w Zespole Szkół Nr 1 w Wieluniu odbywał się LogMeeting.


Więcej zdjęć.

Czytaj więcej: LogMeeting

FreshJoomlaTemplates.com
. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu