Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

eurograndbewertung.tumblr.com

XIII Edycja Programu Stypendiów Pomostowych

 

Polish - American Internship Initiative

 Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego ogłasza rozpoczęcie XIII Edycji Programu Stypendiów Pomostowych (Segment II), realizowanej przez Fundację Edukacyjnej Przedsiębiorczości z Łodzi.

Program jest organizowany z przeznaczeniem dla maturzystów, którzy ukończyli szkołę ponadgimnazjalną w 2014 r. (maturzyści lat ubiegłych, poprawiający maturę w roku 2014 będą dyskwalifikowani).

Kandydaci do stypendium z w/w programu muszą spełniać łącznie następujące

warunki:

Czytaj więcej: XIII Edycja Programu Stypendiów Pomostowych

Wyniki Matur

Zapraszamy absolwentów po odbiór świadectw maturalnych

w  piątek 27.06.2014 r.

od godz. 12.00.

Lider Szkoły

 

16 czerwca 2014r. uczennica klasy III technik geodeta Paulina Gulczyńska odebrała nagrodę w konkursie „Lider Szkoły” organizowanym przez Fundację na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego.

Fundatorem nagrody jest firma Zasada-Rowery. Mamy nadzieję, ze otrzymany rower sprawdzi się na Pauliny wycieczkach wakacyjnych.

Gratulujemy.

Zakończenie roku szkolnego w klasach III ZSZ

W piątek 13 czerwca 2014 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III ZSZ w zawodzie technolog robót wykończeniowych w budownictwie. Pani Dyrektor Elżbieta Urbańska-Golec wręczyła nagrody i dyplomy tym uczniom, którzy wyróżnili się w ciągu trzyletniej edukacji w szkole. Były również podziękowania i życzenia.

Na koniec uczniowie SU przygotowali krótką część artystyczną.

Przed absolwentami teraz czas egzaminów zawodowych. Życzymy wszystkim powodzenia.

Więcej zdjęć.

 

Wycieczka do Drezna i Lipska

W dniach 4-6 czerwca uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę na Targi Samochodowe do Drezna. Dużą część stanowili uczniowie klasy 2 TL ale oprócz tego byli także przedstawiciele klas: 1 TL, 1 TB, 1 TE, 2 TB, 2 TE, 3 TL, 3 TB, 3 TE. Wycieczka obfitowała w wiele atrakcji.

Czytaj więcej: Wycieczka do Drezna i Lipska

Rok Szkoły w Ruchu.

Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało Naszej Szkole tytuł „Szkoły w ruchu - Ćwiczyć każdy może”. Placówka przeprowadziła akcję, której celem było wzmocnienie kondycji fizycznej i psychicznej, promowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród  młodzieży. W ramach akcji odbywały się zajęcia z  fitnesu, nordic walking. Uczniowie brali również  udział w zimowisku w Poroninie  i Turnieju piłki siatkowej. W tych drugich odnieśli wiele sukcesów zdobywając najwyższe miejsca. Ciekawym wydarzeniem było zorganizowanie maratonu fitness w którym młodzież naszej szkoły licznie brała udział .

Finał Konkursu Matematycznego EUKLIDES

W dniach 5-6 czerwca 2014 r. w Brzegu odbyły się finały XV Konkursu Matematycznego EUKLIDES. 38 uczniów z Polski i Litwy rozwiązywało zadania matematyczne w pięknych salach Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Nasz finalista Konrad Marcinkowski z klasy III TB zajął 17 miejsce.

 

Gratulujemy!!!

 

Dzień Sportu 2014

W dniu 5 czerwca 2014 r. w naszej szkole zorganizowano Dzień Sportu.

Uczniowie i nauczyciele mogli sprawdzić swoją kondycję w różnych dyscyplinach sportowych.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy sukcesów sportowych.

Więcej zdjęć tutaj.

 

Wizyta studyjna nauczycieli z krajów UE

W dniu 3 czerwca 2014r. gościliśmy w szkole nauczycieli i kadrę zarządzającą oświatą z krajów Unii Europejskiej.

 

 

Czytaj więcej: Wizyta studyjna nauczycieli z krajów UE

Rajd Młodego Geodety

30 maja 2014 r. uczniowie klasy I TG reprezentowali ZS nr 1 w Wieluniu w II Rajdzie Młodego Geodety i zdobyli I miejsca we wszystkich kategoriach.

Gratulujemy.

FreshJoomlaTemplates.com
. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu