Stypendia dla uczniów

Moje stypendium - logo

Na stronie mojestypendium.pl znajdziesz informacje o wszystkich programach stypendialnych, w tym oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, osób utalentowanych artystycznie lub sportowo.

Olimpiada Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla

Uniwersytet Gdański wraz z Fundacją Lecha Wałęsy i Gminą Czersk organizuje od roku szkolnego 2017/2018 Olimpiadę Wiedzy o Laureatach Pokojowej Nagrody Nobla.

Zachęcamy uczniów zainteresowanych tą tematyką do wzięcia w niej udziału.
Jedną z przewidywanych nagród dla laureata jest wyjazd do Oslo w dniu 10 grudnia 2017 r. na uroczystość wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla. Inne nagrody również są cenne.

Etap szkolny Olimpiady odbędzie się we wrześniu 2017 r.

Szczegółowe informacje związane z literaturą oraz organizacją olimpiady znajdują się na stronie: www.olimpiada-noblowska.pl

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

23 czerwca 2017 r. odbyła sie uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji i do zobaczenia, tym razem, 4 września.

Zdjęcia.

Terminy egzaminów poprawkowych

Egzaminy poprawkowe odbędą się 25 sierpnia 2017 r. o godzinie 9:00 oraz 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 9:00.

Lider Szkoły 2017

Zdjęcie użytkownika Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.

Joanna Jendrzejczak z klasy 3 TF została Liderem Szkoły. Wyróznienia zostały przyznane przez Fundację na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego.

Gratulujemy.

Finał konkursu "Najlepszy w zawodzie 2017"

5 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu odbyłsię finał konkursu "Najlepszy w zawodzie 2017".

Uczniowie biorący udział w konkursie stanęli przed trudnymi zadaniami. Ich prace oceniali profesjonaliści konkretnych zawodów. Oceniani byli cukiernicy, kucharze, fryzjerzy, mechanicy pojazdów samochodowych, elektromechanicy, monterzy zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Naszą szkołę reprezentowali cukiernicy, monterzy zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie i kucharze.

Pierwsze miejsca zdobyli:

Karolina Wróbel - cukiernik,

Krystian Sak - kucharz,

Łukasz Wróbel - monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie,

Ilona Zimna - fryzjer,

Mariusz Kolenda - mechanik pojazdów samochodowych,

Hubert Urbanek - elektromechanik pojazdów samochodowych,

Serdecznie gratulujemy.

Jesteśmy Zaczytaną Szkołą!

Zdjęcie użytkownika Biblioteka szkolna Zespołu Szkół nr 1.

Biblioteka szkolna wraz z panią Emanuelą Jędryszek-Cyrkler, panią Iloną Kuźnik i uczniami  realizowała zadania objęte ogólnopolskim konkursem zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego.

Nasze zaangażowanie zostało docenione i  Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu uzyskał CERTYFIKAT ZACZYTANA SZKOŁA.

FreshJoomlaTemplates.com
. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu