Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

#1 How to lose weight Video - Weight loss for dummies | Youtube

Tydzień Zdrowego Odżywiania

Zdrowie to najważniejsze z dóbr, jakie posiadamy, a podstawowym warunkiem, aby czuć się pełnym sił witalnych, cieszyć się dobrą kondycją i chronić się przed różnego rodzaju chorobami jest zdrowe odżywianie.

Zdrowe odżywianie, to dostarczanie organizmowi wszystkich składników odżywczych, niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania, czyli witamin i minerałów regulujących procesy chemiczne i czynności organizmu.

W dniach od 17 do 21 listopada młodzież z klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych zachęcała nas do spożywania zdrowej żywności.

Czytaj więcej: Tydzień Zdrowego Odżywiania

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

19 listopada 2014r. w naszej odbył się turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Do udziału w zawodach zgłosiło się 55 chlopców i 7 dziewcząt. Turniej rozegrano systemem do dwóch przegranych.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W dniach 17-23 listopada 2014 roku po raz siódmy organizowany jest w Polsce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w 143 krajach świata.

ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 1,  jak co roku  przystąpił do projektu.

Więcej zdjęć.

Czytaj więcej: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Stypendia IKEA Family

Miło nam poinformować, że nasza szkoła korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY.
Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja w 2012 r. W dniach 31 marca - 11 maja br. podczas akcji "Na rodzinę można liczyć", prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski gromadzone były środki na tegoroczny Fundusz.

IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.

Nasza szkoła otrzymała 8000,00 zł do dyspozycji na stypendia dla zdolnych i jednocześnie zaangażowanych społecznie uczniów. Uczniowie mogli składać wnioski do 19 września 2014 r. Wśród kandydatów komisja wyłoniła 4 stypendystów. Są to:

1. Małgorzata Porażka z klasy II TA

2. Greta Mikoś z klasy III TG

3. Patrycja Owczarek z klasy IV TG

4. Wioleta Pukacka z klasy IV TL

Gratulujemy serdecznie naszym utalentowanym uczniom!!!

Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na stronie www.ikea.pl/stypendia

 

Bezpieczna i przyjazna szkoła

 

Zespół Szkół Nr 1 bierze udział w programie pilotażowym "Bezpieczna i przyjazna szkoła", którego celem jest realizacja działań w zakresie zwiększenia skuteczności działań wychowawczych i profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa i tworzenia przyjaznego środowiska w szkole.
Zdjęcia.

Czytaj więcej: Bezpieczna i przyjazna szkoła

Sportowy Okrągły StółW dniu 13 października w Naszej Szkole odbyła się debata dotycząca wychowania fizycznego w ramach programu WF z Klasą. Na spotkaniu poruszone zostały kwestie związane z ulepszeniem wychowania fizycznego. Przedstawiciele wszystkich klas rozmawiali o tym co jest fajne a czego nie lubią na lekcjach wychowania fizycznego oraz przedstawili swoje potrzeby dotyczące sportu w szkole.
Zobacz zdjęcia.

Myślę, więc jestem trzeźwy za kierownicą

7 listopada 2014 r. w naszej szkole policjanci realizowali program "Myślę, więc jestem trzeźwy za kierownicą".

Uczniowie wysłuchali prelekcji o szkodliwości picia napojów alkoholowych oraz mieli możliwość testów symulacji jazdy pod wpływem alkoholu.

Zobacz zdjęcia ze spotkania

 

7 listopada - Dzień Patriotyczny

7 listopada 2014 r. to w naszej szkole "DZIEŃ PATRIOTYCZNY".

W tym dniu były rozdawane biało-czerwone kotyliony oraz rozpowszechniane pieśni patriotyczne.

O godz. 11.50 (5 lekcja) w sali 03 odbył się apel z okazji 11 listopada.

Zdjęcia

 

Stypendia Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego

6 listopada 2014 r . w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu, ul Wojska Polskiego 32, odbyło się uroczyste rozdanie stypendiów z programów stypendialnych Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego ( "Agrafka Agory", Stypendia Pomostowe oraz "Równe Szanse").

Jedną ze stypendystek jest uczennica naszej szkoły z klasy II technik budownictwa – Sylwia Gnych.

Sylwii oraz pozostałym stypendystom gratulujemy.

Więcej zdjęć

 

FreshJoomlaTemplates.com
. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu