Stypednia pomostowe

Fundacja na Rzecz Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza rozpoczęcie XV Edycji Programu Stypendiów Pomostowych realizowanej przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi.

Program organizowany jest z przeznaczeniem dla maturzystów, którzy ukończyli szkołę ponadgimnazjalną w 2016 roku.

Zpraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Wniosek

24 czerwca 2016 r. odbyła sie uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016.

Życzymy wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia 1 września.

Otwarcie boiska

22 czerwca 2016 r. zostało oddane do użytku nowe wielofunkcyjne boisko do piłki plażowej w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu. Uroczyste otwarcie kompleksu sportowego odbyło się o godzinie 12.

Wśród licznie zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Starostwa Powiatowego w Wieluniu i Urzędu Miasta w Wieluniu.

Po części oficjalnej został rozegrany mecz plażowej piłki siatkowej, w którym brał udział mistrz świata Mariusz Wlazły oraz uczniowie naszej szkoły.

W godzinach popołudniowych odbyło się szkolenie dla kadry nauczycielskiej zrzeszonej w Fundacji SKS Aktywni ZS1 nt. "Alternatywne formy pozyskiwania funduszy na rozwój sportu".

Sponsorami imprezy byli:

• czterykolagaz.pl
  • Majdler-bicycles
  • Irex
  • Centrum Elektryczne "Ania"
  • Kompan - Stacja Paliw
  • Pabisiak Studio
  • Werona
  • Złotex
  • Piekarnia Strzała
  • SDM Wieluń
  • Pizzeria Latakia
  • Oberża Knieja Motel
  • Apteki Burchacińscy
  • Starostwo Powiatowe Wieluń

oraz 164 kibiców, 50 anonimowych osób, rodzice, uczniowie i nauczyciele ZS nr 1.

Więcej zdjęć.

FreshJoomlaTemplates.com